klinika (1)
slide2background
slide3background
slide4background

DOŚWIADCZONA KADRA

LEKARZY

Kadra lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, których specjalizacje idealnie się ze sobą uzupełniają i pozwalają na kompleksowe leczenie zarówno objawów jak i właściwego źródła chorób.

POZNAJ LEKARZY

PIĘKNA I NOWOCZESNA

KLINIKA

Luksusowa i nowoczesna klinika usytuowana w samym centrum Szczecina wyposażona w najnowszej generacji sprzęt pozwalający na wykonanie wszystkich zabiegów na miejscu i praktycznie od ręki.

POZNAJ KLINIKĘ

SZEROKA I ELASTYCZNA

OFERTA

Szeroka oferta zabiegów dostosowana do bieżących potrzeb rynku jak również wynikająca z wieloletniego doświadczenia naszego zespołu to pewność, że zostaną Państwo obsłużeni kompleksowo.

POZNAJ OFERTĘ

ZOBACZ FILM

NEWSLETTER

Bądź zawsze na bieżąco z naszą ofertą i promocjami

6
lekarzy specjalistów
8
potężnych urządzeń
30
lat doświadczenia
100
zabiegów w ofercie

Nowoczesna klinika

W samym centrum Szczecina

Laser Clinic to nowoczesna klinika w Szczecinie o wysokim standardzie, dysponująca najwyższej jakości sprzętem medycznym.

Oferujemy kompleksową opiekę dermatologiczną oraz usługi w zakresie nowoczesnej terapii chorób skórnych i dermatologii laserowej. Prowadzimy zabiegi dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, alergologii dermatologicznej oraz wenerologii. Przeprowadzamy także zabiegi liftingu twarzy. Nasi lekarze to specjaliści z zakresu medycyny estetycznej. Znajdujemy się w Szczecinie przy ulicy Piastów 65.

Wyłącznie najlepsze

Urządzenia w swojej klasie

Naszym największym kapitałem jest wiedza oraz wieloletnie doświadczenie lekarzy i personelu.

Dobierając sprzęt do naszego gabinetu wybraliśmy najlepsze urządzenia w swojej klasie. Jako pierwsi na Pomorzu Zachodnim oferujemy Państwu zabiegi przy użyciu wielofunkcyjnego lasera CO2 – eCO2TM firmy Lutronic Corp., który wykorzystujemy do leczenia wiotkości skóry, redukcji i korekcji zmarszczek, rozstępów, leczenia blizn oraz ablacyjnego wygładzania skóry

Nasze wieloletnie doświadczenie jako lekarzy upoważnia nas do leczenia i pracy z największym organem jakim jest skóra.

Dr n. med. Andrzej Królicki
Specjalista dermatolog i wenerolog, anestezjolog
właściciel kliniki

Jako iż często choroby skóry są odzwierciedleniem chorób wewnętrznych nasza współpraca pozwala nam leczyć zarówno objawy jak i genezę chorób z którymi zgłaszają się nasi pacjenci.

Dr Tomasz Jan Kochanowski
Specjalista chorób wewnętrznych
właściciel kliniki

Aktualności

Bądź zawsze na bieżąco z naszą ofertą

DO DYSPOZYCJI

Nasza recepcja pozostaje stale do Państwa pełnej dyspozycji mailowo i telefoniczne